Gelinlik Modelleri Nelerdir ? Hangi Model Gelinlik Seçilmeli ?

Kerem IŞIK

Gelinlik Modelleri hakkında bütün detaylara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gelinlikler, farklı stillere ve tasarımlara sahip olabilir. Bazıları daha sade ve minimalist bir tarza sahipken, bazıları daha gösterişli ve detaylı olabilir. İşte en popüler gelinlik modellerinden bazıları:

 1. A Kesim Gelinlikler: Bu tarz gelinlikler, beli sıkan ve etekleri geniş olan A şeklinde bir kesime sahiptir. Bu tarz gelinlikler, zarif bir görünüm sağlar ve hemen hemen her vücut tipine uygun olabilir.

 2. Balık Modeli Gelinlikler: Bu tarz gelinlikler, vücudu sıkıca saran ve dizden aşağıya doğru genişleyen bir eteğe sahiptir. Bu tarz gelinlikler, cesur ve dikkat çekici bir görünüm sağlar ve daha zayıf bir vücut tipine sahip olan gelinler için idealdir.

 3. Prenses Gelinlikler: Bu tarz gelinlikler, kabarık etekleri ve daha dar bir üst kısmı olan gelinliklerdir. Bu tarz gelinlikler, masalsı bir görünüm sağlar ve genellikle daha geleneksel düğünler için tercih edilir.

 4. Kolsuz Gelinlikler: Bu tarz gelinlikler, kollardan arınmış ve genellikle askılı bir tasarıma sahip olan gelinliklerdir. Bu tarz gelinlikler, daha modern bir görünüm sağlar ve yaz düğünleri için idealdir.

Mesajınız
All comments are moderated before being published.

Read our Privacy Policy and Terms of Service.

Related posts

 • 2023 Abiye Modası Hakkında Her Şey

  2023 Abiye Modası Hakkında Her Şey

 • Özel Tasarım Abiye Nedir ? Özel Tasarım Abiyeler Hangi Süreçlerden Geçer ?

  Özel Tasarım Abiye Nedir ? Özel Tasarım Abiyeler Hangi Süreçlerden Geçer ?

 • 2023 Gelinlik Modelleri Hakkında Her Şey!

  2023 Gelinlik Modelleri Hakkında Her Şey!

 • Prenses Model Gelinlik Nedir ? Özellikleri Nelerdir ? Prenses Model Gelinlik Neden Tercih Edilmelidir ?