Hakkımızda

 'Hayal edebileceğiniz her şey aslında gerçektir' diyerek, cesur ve özgür ruhunu, prova-tasarım tecrübesiyle birleştirerek 

yıllardır oluşmuş temel kalıplardan yola çıkarak sadelik, mutluluk ve kalite anlayışını önde tutuyor. 
NS SPOSA marka kimliği ve değeri ile Yurtiçinde 'İstanbul', 'İzmir' ve 'Adana'da, Yurt dışında global açılma hedeflerine bir adım daha yaklaşmanın verdiği mutlulukla 'Londra' şubesiyle müşterileri ile buluşuyor. 

Geleneksel ama sezon trendleri ile beslenen, kaliteli hizmet-uygun fiyat anlayışını önde tutan NS SPOSA
Lüksü 'Gece Elbiseleri' 'Gelinlik' ve 'Özel Tasarım' ile müşterilerinin hizmetine sunuyor.
Ayrıca modern zamanın gereği, hızlı ve rahat alışverişi yakalamak hedefiyle, dünyanın dört bir yanına beden kaygısı olmadan online satış mağazasını sizlerin beğenisine sunmuştur. 
Tasarladığı elbiselerin içinde, müşterilerinin modayı ve trendleri kendilerine uyarlayıp, içinde rahat ve huzurlu hissedecekleri elbiseler tasarlıyor.
Her sezon ve her mevsim moda tutkunlarının tercihi olmayı hedefleyen NS SPOSA,

Gelinlik modelleri ile hayatınızın en özel anında, Gece Elbiseleri ile özel günler ve Mezuniyet zamanlarınızda rahat ve şık olmanızı sağlıyor. 
NS SPOSA ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin hayallerini bilmek, sizleri yakından tanımak ve buna göre yeni tasarımlarımızı belirlemek öncelik hedefimizdir.

Bu doğrultuda, NS SPOSA ailesine dahil olan müşterilerimiz her geçen gün artan yeni marka ve trendlerle, geniş ürün yelpazesine sahip, büyük bir ailenin üyesi olma ayrıcalığını yaşayacak... 

 

Yenilikçi yaklaşımını ve kendi tarzını oluşturmaktan ödün vermeyen NS SPOSA, moda sektöründe kendine faklı bir yer edinerek, serüvenine büyüyen ve genişleyen ailesi ile hayallerini zorlayarak devam ediyor...